Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

GAMMA-SCOUT


Licznik Geigera Gamma-Scout Standard

System jest nowoczesnym produktem wysokiej jakości, sprawdzonym przez nas praktycznie (wykrywa zbyt wysoki poziom promieniowania w starym i nowym budownictwie, w szpitalach, pokarmach i w powietrzu etc.). Produkt jest objęty roczną gwarancją, na życzenie wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy autoryzowanym wyłącznym dystrybutorem produktu w Polsce. Produkt dostarczamy w komplecie z instrukcją, oprogramowaniem (miernik można podłączyć do komputera przez USB) oraz przewodem USB. Bateria działa od około 3 do 10 lat! Nie jest to produkt Chiński - produkcja na terenie Niemiec!

Jest to bardzo nowoczesny i ciekawy prezent nie tylko dla profesjonalistów - właścicieli firm, handlowców, poszukiwaczy skarbów, lekarzy czy amatorów, ale też dla wszystkich zainteresowanych spożywaniem zdrowych produktów oraz mieszkaniem i wypoczynkiem w nieskażonej promieniowaniem rzeczywistości.

Nie każdy bowiem wie, że z promieniowaniem spotykamy się stale, jedynie życie w miejscu gdzie występują niskie dawki promieniowania (poniżej dopuszczalnych poziomów) jest ono bezpieczne.

Spożycie skażonych pokarmów, wdychanie pyłów, czy przebywanie w budynkach gdzie wartość promieniowania jest wysoka (choć nie przekraczająca norm) powoduje, że możemy chorować i krócej żyć.Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu