Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Grawostar

Grawostar Pegas

Sztandarowy produkt marki Grawostar. Grawerko-frezarka o polu roboczym 500x400mm oraz posuwie w osi Z 80mm.
Niesamowicie stabilna konstrukcja wsparta bardzo wysoką dokładnością, rzędu 0.01mm.
Sterowanie odbywa się przy użyciu zewnętrznego Kontrolera DSP.
Maszyna wyposażona jest w potężny silnik wrzeciona do 1.5kW.

Solidna i zwarta budowa wymusza większą sztywność całej konstrukcji, a przez regulowaną prędkość obrotów wrzeciona frezowanie w różnego rodzaju materiałach staje się o wiele prostsze.

Urządzenie jest sterowane z oddzielnego panela. Współpracuje z kodem G oraz NC. Urządzenie jest doskonałym produktem dla klientów wymagających zwiększonej siły i precyzji. Dzięki ergonomicznej budowie jest łatwe w konserwacji.

Grawostar Pegas występuje w dwóch wersjach ( Standard oraz wzmocniony PRO ) w zależności od zastosowania urządzenia.

W przypadku zainteresowania ofertą - prosimy o kontakt z naszą firmą. Nasz handlowiec zapozna się z Państwa potrzebami i prześle ofertę techniczno-cenową na podany email.

Uprzejmie prosimy o kontakt z naszymi konsultantami w celu doprecyzowania oferty. Zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian w specyfikacji w celu polepszenia jakości produktu.

Dane teleadresowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.
Polityka jakości naszej firmy

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładamy starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i określone przez producentów normy.

Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu