Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Quedex

Profesjonalne podajniki

Wykonujemy profesjonalne podajniki – Oszczędność pieniędzy w branży produkcyjnej to nierozłączny problem każdej linii produkcyjnej. Sposobów jest wiele a jednym z nich jest skrócenie czasu potrzebnego na zrobienie produktu, półproduktu lub prefabrykatu. Czas, jaki pracownik potrzebuje na ustawienie produktu w urządzeniu(stolik, imadło, etc.), odpowiednim go zamontowaniu i obrobieniu może być zminimalizowany do włożenia tysiąca detali do profesjonalnego podajnika.
Quedex specjalizuje się w produkcji podajników/systemów zaprojektowanych na wymiar i przeznaczenie klienta.

Dodatkiem może być implementacja w pełni zautomatyzowanego systemu podającego, w którym obsługa całego procesu produkcyjnego będzie polegać na wciśnięciu jednego przycisku – Start.

Posiadamy korzystne referencje i dziesiątki lat doświadczenia, nasze systemy wykorzystują firmy w całym kraju i za granicą. Jesteśmy producentem, serwisem technicznym i autoryzowanym dystrybutorem wielu światowej klasy marek. Jeśli poszukują Państwo urządzenia, którego nie ma w naszej ofercie – prosimy o przesłanie do nas zapytania. Wykonujemy również jednostkowe zlecenia (jedno specjalistyczne urządzenie na świecie). Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu