Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Quedex

Oś GravecZ dla maszyn CNC

Firma Quedex jest producentem systemów posuwu dla branży półprofesjonalnej, profesjonalnej oraz hobbystów. Jednym z wyrobów sprzedawanych masowo jest oś GravecZ z posuwem do zastosowań indywidualnych. W celu obniżenia kosztów produkcji własnych urządzeń przez naszych klientów wprowadziliśmy do oferty półprodukt oś GravecZ z automatycznym posuwem.

Proponowane przez nas rozwiązanie idealnie nadaje się do zastosowań domowych, hobbystycznych, prototypowych, warsztatowych, produkcyjnych.

GravecZ to rozwiązanie jest bardzo często kupowane przez hobbystów budujących frezarki CNC na całym świecie.

Oś zbudowana jest od podstaw w Quedex, przy wykorzystanie naszych komponentów. Konstrukcja jest wyjątkowo sztywna w porównaniu z produktami montowanymi w urządzeniach konkurencyjnych firm, nawet firm o ugruntowanej światowej marce. 15 lat doświadczenia w branży grawerskiej dało nam możliwość wyprodukowania osi o wysokiej precyzji, bardzo solidnej, w bardzo konkurencyjnej cenie. Z powodzeniem możemy polecić naszą oś każdemu, kto chce rozpocząć prace nad własnymi urządzeniami w celach zarówno zarobkowych jak i hobbystycznych.

Sztywność rozwiązania jest tak duża, iż nasi klienci używają GravecZ do grawerowania stali(!). Urządzenie posiada system no-backlash – nasze własne rozwiązanie redukujące luzy oraz specjalny system prowadnic – również naszego patentu – bezłożyskowy, bezluzowy, bezsmarowy, korygowalny system posuwu. Urządzenie oferujemy na serwisach między innymi eBay i wysyłamy na teren całego Świata.

Do produkcji używamy połączenia najnowszych technologii chemicznych, systemu łączeń profili „na ciepło”, maszyn klasycznych i całej naszej wiedzy. Jest to najtańszy i najbardziej profesjonalny, a jednocześnie bardzo nieskomplikowany uchwyt wrzeciona wraz z prowadzeniem, sprzęgłem i zapewniający kompatybilność ze standardem NEMA.

Oś oferowana jest w kilku wersjach: all inclusive - wersja z silnikiem wrzeciona i silnikiem osi GravecZ, standard – oś GravecZ bez silnika krokowego i sterowania.

Posiadamy korzystne referencje i dziesiątki lat doświadczenia, nasze systemy wykorzystują firmy w całym kraju i za granicą. Jesteśmy producentem, serwisem technicznym i autoryzowanym dystrybutorem wielu światowej klasy marek. Jeśli poszukują Państwo urządzenia, którego nie ma w naszej ofercie – prosimy o przesłanie do nas zapytania. Wykonujemy również jednostkowe zlecenia (jedno specjalistyczne urządzenie na świecie). Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu