Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Quedex

Obudowy do urządzeń

Na specjalne zamówienie Quedex buduje nowoczesne obudowy do urządzeń przemysłowych. W przypadku użytkowania urządzeń laserowych, grawerskich w środowisku ogólno dostępnym wymaganym jest obudowanie urządzeń w celu zwiększenia bezpieczeństwa osób trzecich. Obudowy są projektowane, budowane i lakierowane w siedzibie naszej firmy. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz możliwości: obudowy zamknięte z ustaloną liczbą otwieranych klap, obudowy przezroczyste, półprzezroczyste, obudowy szklane. Obudowy z klasą bezpieczeństwa.

Gabaryty, przeznaczenie i parametry techniczne dostosowane są indywidualnie.


Posiadamy korzystne referencje i dziesiątki lat doświadczenia, nasze systemy wykorzystują firmy w całym kraju i za granicą. Jesteśmy producentem, serwisem technicznym i autoryzowanym dystrybutorem wielu światowej klasy marek. Jeśli poszukują Państwo urządzenia, którego nie ma w naszej ofercie – prosimy o przesłanie do nas zapytania. Wykonujemy również jednostkowe zlecenia (jedno specjalistyczne urządzenie na świecie). Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu