Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Quedex

Przystawka obrotowa do laserów

Przystawka obrotowa do laserów znakujących z automatycznym posuwem w osi X – przystawka zwiększająca funkcjonalność laserów znakujących przez dodanie możliwości grawerowania po obwodzie. Przez dodanie posuwu w osi X realizowanego manualnie z panelu zewnętrznego lub z programu komputerowego kłopoty techniczne związane ze znakowaniem dłuższych przedmiotów znikają!
Stoliki oferowane są w dwóch wersjach: o wysokiej rozdzielczości i obniżonej prędkości pracy oraz o niższej rozdzielczości i zwiększonej prędkości pracy.
Średnica wewnętrzna obrabianego materiału oraz zakres posuwu w osi X ustalane są indywidualnie z klientem.
W przypadku obrabiania bardzo dużych produktów wymagane jest zastosowanie automatycznego stolika do laserów.

Posiadamy korzystne referencje i dziesiątki lat doświadczenia, nasze systemy wykorzystują firmy w całym kraju i za granicą. Jesteśmy producentem, serwisem technicznym i autoryzowanym dystrybutorem wielu światowej klasy marek. Jeśli poszukują Państwo urządzenia, którego nie ma w naszej ofercie – prosimy o przesłanie do nas zapytania. Wykonujemy również jednostkowe zlecenia (jedno specjalistyczne urządzenie na świecie). Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu