Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Roland

RX-50 Spiral Axis Engraver

Roland DG Corporation to światowy lider w produkcji cyfrowych urządzeń grawerujących, które potrafią zmieniać pomysły w rzeczywistość. Najnowszym osiągnięciem firmy jest RX-50 Spiral Axis Engraver, maszyna grawerująca wykorzystująca nowoczesną technologię ruchu w dwóch kierunkach. Innowacyjność urządzenia polega na zastąpieniu w nim tradycyjnego systemu ruchu w osiach X i Y nowym, polegającym na zastosowaniu przestrzennego stołu obrotowego oraz wrzeciona o wysokiej prędkości pracy. Dokładność urządzenia wynosi aż 4 mikrony!

RX-50 Spiral Axis Engraver

Urządzenie to pozwala, niezwykle szybko tworzyć wysokiej jakości trójwymiarowe wzory, tekst i grafikę na wielu różnych przedmiotach.

Nowoczesna grawerka firmy Roland - RX-50 Spiral Axis Engraver - w której połączono obrotowy stół przestrzenny z wysokoobrotowym wrzecionem wysokiej klasy. Efektem jest duża wydajność i zakres możliwości urządzenia, wcześniej niemożliwe do uzyskania przez ograniczony ruch w zakresie dwóch osi X i Y. Roland RX-50 wykorzystuje nową opatentowaną trójwymiarową technologię grawerowania i pracuje w przestrzeni 3D z prędkością do 50 000 obr./min. Urządzenie to potrafi grawerować i frezować w złocie, platynie, srebrze, aluminium, tytanie, materiałach akrylowych i PVC.

Opis techniczny urządzenia RX-50 Spiral Axis Engraver

• Urządzenie RX-50 graweruje powierzchnie złote, platynowe, srebrne, tytanowe, mosiężne, akrylowe i PCV
• Maksymalna powierzchnia robocza urządzenia to obszar o średnicy 50 mm
• Wysokoobrotowe wrzeciono graweruje z prędkością do 50 000 obr./min. i dokładnością do 4 mikronów (grawerowanie o wysokiej precyzji)
• Dołączone do urządzenia oprogramowanie do tworzenia trójwymiarowych płaskorzeźb jest niezwykle proste w obsłudze, a port USB umożliwia szybką i łatwą instalację urządzenia
• RX-50 to idealne urządzenie dla tych, którym zależy na szybkości pracy – proces produkcji zamyka się w 10 minutach.*
• Urządzenie zajmuje niewiele miejsca - z łatwością zmieści się na biurku
• Dołączone do urządzenia oprogramowanie umożliwia załadowanie grafiki w formacie PDF lub BMP i jej edycję w celu stworzenia płaskorzeźby lub napisu 3D

Roland RX-50 Spiral Axis Engraver jest w pełni kompletnym urządzeniem do grawerowania, zawierającym oprogramowanie do tworzenia trójwymiarowych płaskorzeźb. Wystarczy tylko umieścić materiał do obróbki na przestrzennym, obrotowym stole i klikając start rozpocząć pracę. W trzech krokach otrzymasz gotowy medalion lub inny interesujący produkt.

* Przy założeniu, że grawerowany obiekt wykonany jest z mosiądzu, o średnicy 20 mm i głębokości nacięcia do 1 mm.

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładay starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i okreslone przez producentów normy.

PrzykładyRX-50 - Spiral Axis EngraverWersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu