Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Roland


EGX-30

EGX-30 to najlepszy wybór dla profesjonalisty, który poszukuje znakomitego urządzenia, które nie nadwyręży jego budżetu. EGX-30 to urządzenie oszczędne i w pełni skomputeryzowane. Umożliwia tworzenie różnego rodzaju nagród i pamiątek, ponieważ posiada zdolność rysowania i grawerowania powierzchni takich materiałów jak mosiądz i plastik. EGX-30 pozwala wytwarzać np. grawerowane medale, tabliczki z nazwiskami, logo firm, bleloki do kluczy i plakietki na bagaż. Dodatkowym atutem tego produktu jest doskonałe oprogramowanie już w cenie zestawu, które umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Łatwość obsługi

Urządzenie EGX-30 jest równie łatwe w użyciu jak zwykła drukarka. Dzięki zastosowaniu dołączonego do niej programu Dr Engrave możesz szybko i wygodnie stworzyć identyfikator lub tablicę pamiątkową. Wystarczy tylko wybrać z menu odpowiednie narzędzie, a program Dr Engrave automatycznie wyliczy najkorzystniejszą ścieżkę przebiegu frezu. Wygodne w użyciu pokrętło na panelu obsługi umożliwia płynne przystosowanie prędkości posuwu oraz prędkości obrotowej narzędzia.

Funkcjonalność

Istnieje wiele powodów, dla których maszyna EGX-30 jest idealnym urządzeniem do stosowania w pracy, domu i sklepie. Jednym z jej atutów są niewielkie rozmiary oraz wyjątkowo cicha praca. Powierzchnia robocza wynosząca 305 mm x 205 mm oraz precyzyjne narzędzie grawerujące o standardowej średnicy 3.175 mm zapewniają duże możliwośc i doskonałe efekty.

Oprogramowanie do grawerowania

Roland EGX-30 daje możliwość korzystania ze standardowych fontów True Type. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu możesz także stworzyć własne projekty, wykorzystując pliki aplikacji bitmapowych lub Vector ArtTM (ze zbioru obrazków Roland). Program Dr Engrave automatycznie rozmieszcza importowane pliki baz danych, umożliwiając wykorzystanie danych z programu Excel w formacie CSV do seryjnego grawerowania danych arkusza. Dr Engrave przydatny jest w tworzeniu małych linii produkcyjnych. Szybko i łatwo importuje dane, pozwalając na umieszczenie kolumn w zdefiniowanych wcześniej ramkach tekstowych. Program jest kompatybilny z systemami Windows 95/98 Me oraz Windows NT 4.0/2000/XP oraz programami, działającymi w tym systemie.

Polityka jakości naszej firmy:

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładamy starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i określone przez producentów normy.
Dodatki do produktu:

Folder i dane techniczne Roland EGX-30 - Pobierz


Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu